Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter

Wrocławianie na badanie!

Drodzy Krwiodawcy!!!

Zapraszamy do udziału w programie "Miasto w Formie", kształtującego zachowania prozdrowotne. RCKiK we Wrocławiu jest partnerem programu.
"Miasto w Formie" to program skierowany do osób posiadających stałe lub tymczasowe zameldowanie we Wrocławiu oraz do studentów posiadających status studenta Wyższej Uczelni działającej na terenie miasta Wrocławia. Warunkiem uczestnictwa w programie jest założenie konta na stronie www.miastowformie.pl . Poza podstawowymi informacjami dotyczącymi akcji, na stronie znajdziecie też "kalkulator zdrowia". Dzięki niemu dowiecie się, co powinniście zmienić w swoich nawykach i jakiego lekarza odwiedzić.
Uczestnicy programu będą zbierać punkty za dbanie o zdrowie. Wystarczy, że pójdą do wybranej siłowni lub na basen, wybiorą się na dodatkowe szczepienia czy badania profilaktyczne lub zapiszą się do banku dawców szpiku.
UWAGA! Premiowane będzie też oddanie krwi:
- 50 pkt. za oddanie próbki krwi do badań wstępnych lub
- 250 pkt. za oddanie próbki krwi do badań wstępnych i oddanie krwi pełnej i/lub jej składników.
Za zgromadzone punkty będzie można wygrać m.in. karnety do klubów fitness, porady dietetyczne, wejściówki do aqua-parku i atrakcyjne wycieczki zagraniczne.

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.