Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2019-08-23 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
Ambulans 2019-08-24 12:00 - 16:00 Opera Wrocławska Wrocław Świdnicka 35
Ambulans 2019-08-26 12:00 - 16:30 AKCJA WAKACYJNA Wrocław Plac Solny
Ambulans 2019-08-30 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2019-08-31 12:00 - 16:00 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
Ambulans 2019-09-01 11:00 - 15:00 "Biała Niedziela" w Powiecie Wrocławskim Sobótka
Ambulans 2019-09-03 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
W Pomieszczeniu 2019-09-05 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
Ambulans 2019-09-06 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2019-09-07 12:00 - 16:00 Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia Wrocław Wyspa Słodowa
W Pomieszczeniu 2019-09-07 12:00 - 16:00 MOTOSERCE - MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO Oława 11 Listopada
Ambulans 2019-09-08 12:00 - 15:00 O.K. PARK Głogów
W Pomieszczeniu 2019-09-09 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2019-09-11 12:00 - 16:30 AKCJA WAKACYJNA Wrocław Plac Solny
W Pomieszczeniu 2019-09-12 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2019-09-13 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
Ambulans 2019-09-14 09:00 - 13:00 PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Oława Zaciszna 4
W Pomieszczeniu 2019-09-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2019-09-16 09:00 - 13:00 POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 Krzyżowice Główna 2
Ambulans 2019-09-17 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-09-18 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2019-09-19 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2019-09-20 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2019-09-21 12:00 - 16:00 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
W Pomieszczeniu 2019-09-24 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
Ambulans 2019-09-25 09:00 - 13:00 Zespół Szkół Szewce Strzeszowska 7
W Pomieszczeniu 2019-09-27 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2019-09-28 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
Ambulans 2019-10-01 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-10-11 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2019-10-12 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2019-10-14 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2019-10-15 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2019-10-16 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-10-17 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2019-10-17 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-10-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-10-22 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Bud. C-13 Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2019-10-23 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Bud. C-13 Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2019-10-24 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Bud. C-13 Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
Ambulans 2019-10-25 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-10-28 09:00 - 13:00 Akademia Wychowania Fizycznego Wrocław Paderewskiego 35
W Pomieszczeniu 2019-10-29 08:00 - 13:00 Akademia Wychowania Fizycznego Wrocław Paderewskiego 35
W Pomieszczeniu 2019-10-30 09:00 - 13:00 Akademia Wychowania Fizycznego Wrocław Paderewskiego 35
W Pomieszczeniu 2019-11-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-11-07 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2019-11-12 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2019-11-12 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-11-13 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-11-14 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2019-11-14 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
Ambulans 2019-11-16 10:00 - 14:30 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
W Pomieszczeniu 2019-11-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-11-18 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2019-11-19 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-11-20 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2019-11-22 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2019-11-29 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2019-12-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-12-06 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 2/4
Ambulans 2019-12-09 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2019-12-13 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2019-12-14 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2019-12-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-12-17 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2019-12-18 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2019-12-19 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-12-19 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2019-12-21 09:00 - 13:00 Przylądek Nadziei Wrocław Borowska 213
Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka: AKCJA WAKACYJNA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Miejscowość: Sobótka
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 12:00 - 15:00
Placówka: O.K. PARK
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka: AKCJA WAKACYJNA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława
Ulica: Zaciszna 4


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Krzyżowice
Ulica: Główna 2


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Zespół Szkół
Miejscowość: Szewce


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 10:00 - 14:30
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2019-08-23
Od godziny: 08:30
Do godziny: 12:30
Nazwa placówki: Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.]
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Fabryczna 10
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.