Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
Ambulans 2020-12-04 08:30 - 12:00 Starostwo Powiatowe Oława 3 Maja 1, sala nr 1 ( wejście od strony PCPRu)
W Pomieszczeniu 2020-12-05 10:00 - 14:00 Sala Sportowa LUTYNIA KOściuszki 38B
W Pomieszczeniu 2020-12-09 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2020-12-11 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2020-12-12 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2020-12-15 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2020-12-17 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2020-12-18 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2020-12-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2021-01-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2021-01-09 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2021-01-10 13:00 - 17:00 WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Oława RYNEK
W Pomieszczeniu 2021-01-11 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2021-01-13 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-01-14 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-01-15 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-01-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-01-19 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2021-01-22 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2021-02-02 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2021-02-06 09:00 - 13:00 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2021-02-09 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2021-02-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-02-11 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2021-02-12 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2021-02-13 09:00 - 13:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2021-02-18 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2021-02-19 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-02-20 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-03-02 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2021-03-08 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2021-03-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-03-11 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-03-12 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2021-03-13 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-03-15 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-03-16 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2021-03-19 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-03-26 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2021-03-31 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2021-04-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2021-04-10 09:00 - 13:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2021-04-14 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-04-15 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2021-04-16 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-04-17 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-04-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-04-23 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2021-05-04 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
Ambulans 2021-05-10 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2021-05-12 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-05-13 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2021-05-14 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-05-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-05-18 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2021-05-20 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2021-05-21 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-05-28 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2021-05-29 11:00 - 15:00 MotoFrankenstein FG MotoSerce Kondratowice Długa 38
Ambulans 2021-06-08 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
W Pomieszczeniu 2021-06-09 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-06-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2021-06-11 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-06-12 09:00 - 13:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2021-06-17 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
Ambulans 2021-06-18 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-06-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-06-23 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2021-07-06 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
Ambulans 2021-07-16 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2021-07-17 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2021-07-20 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2021-07-23 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2021-07-24 08:00 - 13:00 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
Ambulans 2021-08-03 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
W Pomieszczeniu 2021-08-14 09:00 - 13:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2021-08-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2021-08-19 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2021-08-20 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2021-09-07 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
Ambulans 2021-09-10 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2021-09-13 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2021-09-16 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
Ambulans 2021-09-17 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-09-20 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-09-21 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2021-09-24 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2021-10-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2021-10-06 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2021-10-08 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-10-09 09:00 - 13:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2021-10-13 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-10-14 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-10-15 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-10-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2021-11-02 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2021-11-08 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2021-11-13 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-11-15 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-11-16 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2021-11-17 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-11-18 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-11-19 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-11-23 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2021-11-25 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2021-11-26 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2021-12-03 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2021-12-07 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2021-12-10 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2021-12-11 09:00 - 13:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2021-12-14 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-12-15 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2021-12-16 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2021-12-20 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Sala Sportowa
Miejscowość: LUTYNIA


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 13:00 - 17:00
Miejscowość: Oława
Ulica: RYNEK


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Miejscowość: Kondratowice
Ulica: Długa 38


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2020-12-04
Od godziny: 08:30
Do godziny: 12:00
Nazwa placówki: Starostwo Powiatowe
Miejscowość: Oława
Ulica: 3 Maja 1, sala nr 1 ( wejście od strony PCPRu)
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.