Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter

NAGRODA DLA RCKiK WE WROCŁAWIU

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu otrzyma dotację w wysokości 5000 USD, która została przyznana firmie REDiS Sp. z o.o. - partnerowi RCKiK we Wrocławiu wspierającemu ideę honorowego krwiodawstwa.
 
W dniu 17 czerwca 2010 r., podczas Solal Marketing European Awards w Lizbonie, firma REDiS Sp. z o.o. otrzymała nagrodę European Community Support Award, w tym 5000 USD za dobroczynne, charytatywne działania wspierane przez kampanię. Nagrodzeni przez ICSC Foundation będą automatycznie zakwalifikowani do międzynarodowego konkursu prestiżowego Albert Sussman International Community Support Award. Zwycięzca zostanie ogłoszony na Recon, dorocznej konwencji ICSC w Las Vegas, Nevada, maj 2011 r. i otrzyma dodatkową nagrodę o wartości 10.000 USD.

Założona w 1988 roku, ICSC Foundation jest wiodącą i najbardziej prestiżową fundacją dla sektora handlu detalicznego i nieruchomości, jest organizacją użyteczności publicznej non profit Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych, Inc (ICSC). Misją fundacji jest promowanie i nagradzanie wysiłków społeczności oraz zapewnienie wsparcia studentom, absolwentom i praktykom handlu detalicznego na rynku nieruchomości poprzez stypendia edukacyjne.
 
W dniu 24 czerwca 2010 r. o godz. 12:00
w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
im. prof. dr hab. Tadusza Dorobisza we Wrocławiu
ul. Czerwonego Krzyża 5/9, 50-345 Wrocław
odbyła się KONFERENCJA PRASOWA
z udziałem przedstawicieli REDiS Sp. z o.o. oraz RCKiK we Wrocławiu
Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.