Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter

19-20 września 2009 r. - III Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

III Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

Tej jesieni Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego promować będzie zdrowie.
We wrześniu rozpocznie się cykl imprez, które zachęcić mają wrocławian do zdrowego stylu życia. Uwaga zwrócona będzie głównie na problemy onkologiczne i kardiologiczne.
W dniach 19 - 20 września odbędą się III Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia 

Pierwszy dzień imprezy upłynie pod hasłem "Trzymaj Formę" a punktem głównym będzie bieg po zdrowie. Wielkie otwarcie w Parku Słowackiego (obok Panoramy Racławickiej) o godz. 10.00. Nasze Centrum będzie promowało honorowe krwiodawstwo.

W niedzielę Wrocławianie będą namawiani do dbania o serce, w myśl hasła "Kochaj swoje serce we Wrocławiu". W tym dniu zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na bezpłatne badania ciśnienia tętniczego, poziomu cholesterolu czy glukozy. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w peletonie rowerowym, który finiszował będzie w Magnolia Park. Ponadto przygotowano szereg atrakcji, wśród nich występy Mażoretek i koncert zespołu "Formacja Eksperymentalna Czwarty Wymiar".
Serdecznie zapraszamy!

Program imprezy: http://api.ning.com/files/AfkaB6nVyuQzCoWW-rqaPQGP1sd-NM1ZT*K2yNYqocbMrBLdPJdblgwR1Dp8CWFky6N-LPrtThOkjxrLeIcwjum4mRjf516B/IIIWDPZplakat.pdf

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.