Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter

Gala wręczenia odznaczeń "Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu" - 12 czerwca 2019 r. - Teatr Polski

Fotoreportaż z uroczystej Gali wręczenia odznaczeń "Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu" - 12 czerwca 2019 r. - Teatr Polski 12 czerwca br. w Teatrze Polskim we Wrocławiu ponad 300 Honorowych Krwiodawców z Dolnego Śląska zostało odznaczonych tytułem „Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu w samo południe odznaczył wieloletnich Honorowych Dawców Krwi oraz działaczy na rzecz honorowego oddawania krwi. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy honorowo oddają krew – najpotężniejszy lek, jakim dysponuje współczesna medycyna - i na co dzień ratują miliony istnień ludzkich. Składamy wszystkim osobom zaangażowanym w szlachetną ideę krwiodawstwa najserdeczniejsze życzenia z okazji ich Święta i wielkie gratulacje. Honorowi Dawcy Krwi zasługują na najwyższe uznanie i szacunek społeczeństwa. Dziękujemy w imieniu swoim a przede wszystkim pacjentów, którym oddawana honorowo krew ratuje zdrowie i życie. Prezentowana przez Krwiodawców postawa obywatelska to zarówno przedmiot dumy dla władz województwa dolnośląskiego, jak i wzór do naśladowania dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska i całego naszego kraju. Pragniemy dać wyrazy uznania dla za zaangażowanie w wykonywanie niełatwych obowiązków, które są związane z publiczną służbą krwi w Polsce. 

Przejdź do albumu zdjęć >>>

 

 

Gorące podziękowania dla Zespołu Muzycznego Amati za uświetnienie naszej gali  oraz CK Studio Photography Krzysztof Citak za przepiękne zdjęcia.

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.