Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2023-02-06 08:00 - 12:00 Wrocławski Park Technologiczny Wrocław Duńska 9
W Pomieszczeniu 2023-03-31 09:00 - 13:00 Credit Suisse Wrocław Szczytnicka (Bud. Green Day) 9
W Pomieszczeniu 2023-03-17 08:30 - 12:30 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Wrocław Zaporoska 71
W Pomieszczeniu 2023-02-13 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-03-15 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-04-17 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-05-12 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-06-14 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-07-10 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-08-09 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-09-05 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-10-09 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-11-07 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2023-12-11 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2023-03-12 10:00 - 13:00 Szkoła Podstawowa nr 1 Złotoryja Plac Niepodległości 7
W Pomieszczeniu 2023-03-03 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2023-05-22 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2023-09-08 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2023-11-06 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2023-03-08 09:00 - 12:00 Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Strzelin Stanisława Staszica 6
W Pomieszczeniu 2023-11-08 09:00 - 12:00 Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Strzelin Stanisława Staszica 6
W Pomieszczeniu 2023-02-07 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-03-07 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-04-11 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-05-09 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-06-13 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-07-11 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-08-08 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-09-12 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-10-10 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-11-14 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2023-12-12 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2023-03-14 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2023-05-10 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2023-07-12 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2023-09-13 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2023-11-10 09:00 - 12:30 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2023-10-06 09:00 - 13:00 Kaufland Polska Wrocław Armii Krajowej 47
W Pomieszczeniu 2023-05-31 10:00 - 14:00 Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Kąty Wrocławskie 1 Maja 43C
W Pomieszczeniu 2023-10-04 10:00 - 14:00 Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Kąty Wrocławskie 1 Maja 43C
Ambulans 2023-02-28 09:00 - 13:00 City Forum 1-2 Wrocław Haukego - Bosaka 43
Ambulans 2023-03-13 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2023-05-15 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2023-09-11 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2023-11-13 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2023-02-07 11:00 - 14:00 II LO Głogów Daszyńskiego 42
Ambulans 2023-04-21 08:30 - 12:00 PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Oława Zaciszna 4
Ambulans 2023-05-26 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2023-07-28 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2023-08-25 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2023-03-31 08:30 - 13:00 Urząd Gminy Czernica Kolejowa 3
Ambulans 2023-02-04 09:00 - 13:00 parking przy Starostwie Powiatowym Sobótka Św. Jakuba 3
W Pomieszczeniu 2023-06-06 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2023-09-19 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2023-02-10 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2023-10-27 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
Ambulans 2023-10-20 08:00 - 12:30 Izba Skarbowa Wrocław Powstańców Śląskich 24-26
W Pomieszczeniu 2023-02-21 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2023-06-26 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2023-08-29 08:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2023-10-23 08:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2023-03-03 08:00 - 12:00 Uniwersytet Wrocławski Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Wrocław Uniwersytecka 22/26
Ambulans 2023-07-18 09:00 - 13:00 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław Szwajcarska 22
Ambulans 2023-10-16 09:00 - 13:00 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław Szwajcarska 22
Ambulans 2023-03-22 09:00 - 13:00 Leroy Merlin Mirków GIGAmarket Mirków Kiełczowska 1e
W Pomieszczeniu 2023-03-29 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2023-06-02 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2023-09-22 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2023-11-24 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2023-03-21 08:30 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Oława 3 Maja 18D
W Pomieszczeniu 2023-09-30 08:30 - 12:00 Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego Oława 3 Maja 18 i/u
Ambulans 2023-08-28 08:30 - 12:30 HMT Heldener Metaltechnik Polska Komorniki Polna 17A
W Pomieszczeniu 2023-03-01 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2023-06-16 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2023-09-15 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2023-12-08 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
Ambulans 2023-04-28 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2023-06-30 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2023-09-01 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2023-02-11 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2023-04-15 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2023-06-17 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2023-08-19 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2023-10-21 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2023-12-16 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2023-06-03 11:00 - 15:00 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
Ambulans 2023-02-17 09:00 - 13:00 Urząd Miejski Siechnice Jana Pawła II 12
Ambulans 2023-03-07 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
Ambulans 2023-06-13 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
Ambulans 2023-07-03 09:00 - 13:00 Urząd Miejski Siechnice Jana Pawła II 12
Ambulans 2023-11-14 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
Ambulans 2023-07-04 09:00 - 12:00 Zespół Placówek Kultury Wąsosz Zacisze 10D
Ambulans 2023-12-01 09:00 - 12:00 Zespół Placówek Kultury Wąsosz Zacisze 10D
W Pomieszczeniu 2023-02-14 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-02-27 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-03-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-03-28 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-04-12 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-04-25 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-05-05 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2023-05-19 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-06-05 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-06-12 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-09-26 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-09-27 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-10-11 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-10-24 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-11-17 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-11-27 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-12-06 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2023-12-15 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2023-02-08 08:30 - 12:30 Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław Obornicka 108
Ambulans 2023-06-07 08:30 - 12:30 Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław Obornicka 108
Ambulans 2023-08-22 08:30 - 12:30 Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław Obornicka 108
Ambulans 2023-10-25 08:30 - 12:30 Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław Obornicka 108
Ambulans 2023-12-19 08:30 - 12:30 Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław Obornicka 108
W Pomieszczeniu 2023-02-20 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-03-20 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-04-18 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-05-16 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-06-19 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-07-17 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-08-21 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-09-18 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-10-17 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-11-20 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2023-12-18 08:30 - 12:30 Oleśnicka Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2023-05-08 09:00 - 12:30 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
Ambulans 2023-07-05 09:00 - 12:30 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
Ambulans 2023-09-06 09:00 - 12:30 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
W Pomieszczeniu 2023-05-29 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
W Pomieszczeniu 2023-09-04 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
Ambulans 2023-02-06 09:00 - 13:00 Szkoła Podstawowa w Lutyni LUTYNIA Polna 1 B
W Pomieszczeniu 2023-02-15 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2023-05-17 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2023-08-16 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2023-11-22 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2023-10-03 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2023-11-03 08:30 - 12:00 Plebania Kościoła Twardogóra Plac Piastów 1
W Pomieszczeniu 2023-02-24 08:30 - 12:00 Plebania Kościoła Twardogóra Plac Piastów 1
Ambulans 2023-02-18 11:00 - 15:00 Hala Stulecia (Tattoo Show) Wrocław Wystawowa 1
W Pomieszczeniu 2023-11-28 08:30 - 12:00 Starostwo Powiatowe Oława 3 Maja 1
Ambulans 2023-03-18 11:00 - 15:00 Hala Stulecia Wrocław Wystawowa 1
Ambulans 2023-03-01 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
Ambulans 2023-03-27 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2023-05-23 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2023-07-19 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2023-09-20 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2023-11-21 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2023-05-13 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
Ambulans 2023-06-23 08:30 - 12:00 Oława Rynek
Ambulans 2023-02-22 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
Ambulans 2023-02-25 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
W Pomieszczeniu 2023-03-06 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
W Pomieszczeniu 2023-03-18 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
W Pomieszczeniu 2023-03-21 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
W Pomieszczeniu 2023-03-24 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
Ambulans 2023-03-26 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
Ambulans 2023-03-29 07:00 - 08:00 rezerwacja terminu - akcja zamknięta W trakcie ustalania
Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka:
Miejscowość: Oława
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 07:00 - 08:00
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława
Ulica: 3 Maja 1


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: Hala Stulecia
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: LUTYNIA
Ulica: Polna 1 B


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wąsosz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wąsosz


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Urząd Miejski
Miejscowość: Siechnice


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Urząd Miejski
Miejscowość: Siechnice


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Komorniki
Ulica: Polna 17A


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława
Ulica: 3 Maja 18D


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Mirków


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:30
Placówka: Izba Skarbowa
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Czernica
Ulica: Kolejowa 3


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Sobótka


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława
Ulica: Zaciszna 4


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 11:00 - 14:00
Placówka: II LO
Miejscowość: Głogów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: City Forum 1-2
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Kąty Wrocławskie
Ulica: 1 Maja 43C


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Kąty Wrocławskie
Ulica: 1 Maja 43C


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Kaufland Polska
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Duńska 9


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Credit Suisse
Miejscowość: Wrocław




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2023-03-01
Od godziny: 07:00
Do godziny: 08:00
Nazwa placówki: rezerwacja terminu - akcja zamknięta
Miejscowość: W trakcie ustalania
Ulica:
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026" finansowany przez Ministra Zdrowia.