Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2024-06-12 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2024-04-30 09:00 - 13:00 Gminna Biblioteka Publiczna Prusice Żmigrodzka 43a
Ambulans 2024-06-17 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2024-09-11 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2024-11-22 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2024-11-22 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2024-11-08 08:30 - 12:00 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Twardogóra Wrocławska 39
W Pomieszczeniu 2024-11-25 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-11-26 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-11-27 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-04-29 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Zawodowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2024-09-06 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Zawodowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2024-11-05 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Zawodowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2024-12-03 10:00 - 13:00 Zespół Szkół Zawodowych Złotoryja Wojska Polskiego 50
W Pomieszczeniu 2024-05-20 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-04-17 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-06-17 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-07-16 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-08-19 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-09-13 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-10-15 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-11-15 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-12-13 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2024-05-20 09:00 - 13:00 Centrum Handlowe ASTRA Wrocław ul. Na Ostatnim Groszu 3
Ambulans 2024-06-12 09:00 - 13:00 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław Szwajcarska 22
Ambulans 2024-10-01 09:00 - 13:00 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław Szwajcarska 22
W Pomieszczeniu 2024-10-25 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
Ambulans 2024-06-10 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
Ambulans 2024-08-27 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
Ambulans 2024-11-13 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
Ambulans 2024-04-28 10:00 - 13:00 Centrum Handlowe Auchan Legnica Schumana 11
Ambulans 2024-05-25 11:00 - 15:00 Parafia pw. NMP Różańcowej Nadolice Wielkie Rzeczna
Ambulans 2024-05-22 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2024-07-19 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2024-09-25 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2024-07-27 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
Ambulans 2024-09-21 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
Ambulans 2024-11-16 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
W Pomieszczeniu 2024-12-11 09:00 - 13:00 Urząd Miasta i Gminy Długołęka Robotnicza 12
Ambulans 2024-04-26 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2024-06-28 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2024-08-30 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2024-05-08 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-06-07 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-07-09 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-08-14 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-09-04 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-10-16 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-11-06 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-12-18 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-05-14 09:00 - 12:30 Gminne Centrum Kultury i Sztuki Trzebnica Prusicka 12
W Pomieszczeniu 2024-07-10 09:00 - 12:30 Gminne Centrum Kultury i Sztuki Trzebnica Prusicka 12
W Pomieszczeniu 2024-09-11 09:00 - 12:30 Gminne Centrum Kultury i Sztuki Trzebnica Prusicka 12
W Pomieszczeniu 2024-11-12 09:00 - 12:30 Gminne Centrum Kultury i Sztuki Trzebnica Prusicka 12
Ambulans 2024-05-28 08:00 - 12:30 Izba Skarbowa Wrocław Powstańców Śląskich 24-26
Ambulans 2024-12-03 08:00 - 12:30 Izba Skarbowa Wrocław Powstańców Śląskich 24-26
Ambulans 2024-08-05 08:30 - 12:30 HMT Heldener Metaltechnik Polska Komorniki Polna 17A
W Pomieszczeniu 2024-06-07 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2024-09-13 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2024-12-20 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
Ambulans 2024-07-24 10:00 - 14:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
Ambulans 2024-08-28 10:00 - 14:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
Ambulans 2024-07-13 11:00 - 15:00 Rynek Wrocław Oławska
W Pomieszczeniu 2024-06-25 09:00 - 13:00 Uniwersytet SWPS Wrocław Wrocław Ostrowskiego 30b
W Pomieszczeniu 2024-06-26 09:00 - 13:00 Uniwersytet SWPS Wrocław Wrocław Ostrowskiego 30b
Ambulans 2024-04-27 10:00 - 14:00 Przystań Marina - Port Głogów Obozowa 2
Ambulans 2024-07-06 10:00 - 14:00 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
W Pomieszczeniu 2024-05-07 09:00 - 12:00 Strzeliński Ośrodek Kultury Strzelin Mickiewicza 2
W Pomieszczeniu 2024-07-03 09:00 - 12:00 Strzeliński Ośrodek Kultury Strzelin Mickiewicza 2
W Pomieszczeniu 2024-09-03 09:00 - 12:00 Strzeliński Ośrodek Kultury Strzelin Mickiewicza 2
W Pomieszczeniu 2024-11-13 09:00 - 12:00 Strzeliński Ośrodek Kultury Strzelin Mickiewicza 2
Ambulans 2024-04-24 09:00 - 13:00 AWF /bud. P-4/ Wrocław Mickiewicza 98
Ambulans 2024-04-23 09:00 - 13:00 AWF /bud. P-4/ Wrocław Mickiewicza 98
Ambulans 2024-04-30 09:00 - 13:00 Business Garden Wrocław Legnicka 48K
W Pomieszczeniu 2024-04-19 09:00 - 13:00 Liceum Ogólnokształcące nr VII Wrocław Krucza 49
Ambulans 2024-05-13 09:00 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
Ambulans 2024-08-26 09:00 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2024-05-15 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2024-08-21 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2024-11-20 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2024-05-27 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2024-09-09 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2024-06-03 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2024-06-04 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2024-10-29 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2024-10-30 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2024-12-02 09:00 - 12:00 Centrum Usług Wspólnych Bierutów Kolejowa 7
W Pomieszczeniu 2024-05-21 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-08-20 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-09-17 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-10-15 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-11-19 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-12-17 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-06-18 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
Ambulans 2024-06-23 10:00 - 13:00 Klasztor Franciszkanów Złotoryja Klasztorna 18
Ambulans 2024-07-20 09:00 - 13:00 Leroy Merlin Mirków GIGAmarket Mirków Kiełczowska 1e
Ambulans 2024-06-29 09:30 - 13:30 Leroy Merlin Wrocław Graniczna 4
Ambulans 2024-08-24 09:30 - 13:30 Leroy Merlin Wrocław Graniczna 4
Ambulans 2024-12-14 09:30 - 13:30 Leroy Merlin Wrocław Graniczna 4
W Pomieszczeniu 2024-05-10 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
W Pomieszczeniu 2024-08-23 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
Ambulans 2024-05-11 10:00 - 14:00 Kaufland Polska Wrocław Długosza 74
Ambulans 2024-05-14 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2024-09-10 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2024-11-20 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2024-04-22 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-05-17 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-05-24 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-06-14 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-06-24 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-09-23 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-10-07 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-10-28 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-11-18 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-11-29 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-12-09 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-12-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-06-15 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2024-08-17 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2024-10-19 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2024-12-21 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2024-05-31 12:00 - 16:00 Przylądek Nadziei Wrocław Borowska 213
Ambulans 2024-10-26 11:00 - 15:00 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
Ambulans 2024-07-02 09:00 - 13:00 Kaufland Polska Wrocław Armii Krajowej 47
Ambulans 2024-04-17 09:00 - 13:00 Gminne Centrum Kultury Żórawina al. Niepodległości 6
W Pomieszczeniu 2024-06-10 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-08-07 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-09-07 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-10-09 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-11-12 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-12-06 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-06-05 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2024-09-18 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2024-12-04 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2024-07-22 10:00 - 14:00 Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Kąty Wrocławskie 1 Maja 43C
W Pomieszczeniu 2024-10-08 10:00 - 14:00 Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Kąty Wrocławskie 1 Maja 43C
W Pomieszczeniu 2024-09-10 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-21 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-22 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-23 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-11-04 09:00 - 13:00 AWF oddaje Krew Wrocław
Ambulans 2024-05-06 08:30 - 12:00 w trakcie ustalania Oława
Ambulans 2024-06-26 10:00 - 13:00 w trakcie ustalania Złotoryja
W Pomieszczeniu 2024-09-08 10:00 - 13:00 w trakcie ustalania Złotoryja
W Pomieszczeniu 2024-05-13 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-05-07 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
W Pomieszczeniu 2024-05-10 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-05-15 09:00 - 13:00 rezerwacja terminu Wrocław
Ambulans 2024-05-18 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
W Pomieszczeniu 2024-05-22 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-05-25 09:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-05-27 09:00 - 13:00 rezerwacja terminu Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-05-28 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
W Pomieszczeniu 2024-05-29 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-06-02 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-06-08 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-06-11 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Długołęka
Ambulans 2024-06-19 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-06-21 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Siechnice
Ambulans 2024-06-22 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-07-12 08:30 - 12:00 w trakcie ustalania Oława
Ambulans 2024-08-03 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-08-12 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Długołęka
Ambulans 2024-08-31 09:00 - 15:00 rezerwacja terminu Wrocław
Ambulans 2024-09-08 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
W Pomieszczeniu 2024-09-14 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Długołęka
W Pomieszczeniu 2024-09-16 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-09-20 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-09-22 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-09-24 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-06-19 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-09-28 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Siechnice
W Pomieszczeniu 2024-10-01 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-02 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-10-05 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-10-14 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Długołęka
Ambulans 2024-10-20 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-11-23 09:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-12-07 09:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-12-08 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-12-15 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-12-16 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Siechnice
W Pomieszczeniu 2024-12-18 09:00 - 13:00 rezerwacja terminu Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-09 08:30 - 12:30 akcja zamknięta Wrocław
Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: AWF oddaje Krew
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Siechnice
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 15:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Siechnice
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Siechnice
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Kąty Wrocławskie
Ulica: 1 Maja 43C


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Kąty Wrocławskie
Ulica: 1 Maja 43C


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Żórawina


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Kaufland Polska
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Kaufland Polska
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 13:30
Placówka: Leroy Merlin
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 13:30
Placówka: Leroy Merlin
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 13:30
Placówka: Leroy Merlin
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Mirków


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Bierutów
Ulica: Kolejowa 7


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Krucza 49


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Business Garden
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: AWF /bud. P-4/
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: AWF /bud. P-4/
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Głogów
Ulica: Obozowa 2


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: Rynek
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Oławska


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Komorniki
Ulica: Polna 17A


Godz. od-do: 08:00 - 12:30
Placówka: Izba Skarbowa
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:30
Placówka: Izba Skarbowa
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Miejscowość: Nadolice Wielkie
Ulica: Rzeczna


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Prusice


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2024-09-10
Od godziny: 09:00
Do godziny: 13:00
Nazwa placówki: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026" finansowany przez Ministra Zdrowia.