Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2024-09-10 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-21 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-22 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-23 09:00 - 13:00 Wampiriada Politechnika Wrocławska Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-11-04 09:00 - 13:00 AWF oddaje Krew Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-09-08 10:00 - 13:00 w trakcie ustalania Złotoryja
Ambulans 2024-07-12 08:30 - 12:00 w trakcie ustalania Oława
Ambulans 2024-08-03 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-08-12 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Długołęka
Ambulans 2024-08-31 09:00 - 15:00 rezerwacja terminu Wrocław
Ambulans 2024-09-08 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
W Pomieszczeniu 2024-09-14 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Długołęka
W Pomieszczeniu 2024-09-16 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-09-20 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-09-22 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-09-24 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-09-28 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Siechnice
W Pomieszczeniu 2024-10-01 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-02 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-10-05 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-10-14 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Długołęka
Ambulans 2024-10-20 10:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-11-23 09:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-12-07 09:00 - 15:00 rezerwacja terminu Głogów
Ambulans 2024-12-08 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-12-15 10:00 - 13:00 rezerwacja terminu Legnica
Ambulans 2024-12-16 09:00 - 13:00 w trakcie ustalania Siechnice
W Pomieszczeniu 2024-12-18 09:00 - 13:00 rezerwacja terminu Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-10-09 08:30 - 12:30 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-06-26 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-07-17 09:00 - 13:00 akcja zamknięta Wrocław
Ambulans 2024-07-26 09:00 - 13:00 rezerwacja terminu Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-07-22 10:00 - 14:00 Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Kąty Wrocławskie 1 Maja 43C
W Pomieszczeniu 2024-10-08 10:00 - 14:00 Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Kąty Wrocławskie 1 Maja 43C
W Pomieszczeniu 2024-09-18 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2024-12-04 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2024-08-07 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-09-07 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-10-09 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-11-12 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
W Pomieszczeniu 2024-12-06 08:30 - 12:00 Centrum Sztuki w Oławie Oława 11 Listopada 27
Ambulans 2024-07-02 09:00 - 13:00 Kaufland Polska Wrocław Armii Krajowej 47
Ambulans 2024-07-27 12:00 - 16:00 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
Ambulans 2024-10-26 11:00 - 15:00 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
Ambulans 2024-08-09 11:00 - 15:00 Aquapark Wrocław Wrocław Borowska 99
W Pomieszczeniu 2024-08-17 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2024-10-19 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2024-12-21 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2024-06-24 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-09-23 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-10-07 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-10-28 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-11-18 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-11-29 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-12-09 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2024-12-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2024-09-10 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2024-11-20 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2024-08-23 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
Ambulans 2024-07-29 09:00 - 13:00 Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Wrocław Fieldorfa 2
Ambulans 2024-06-29 09:30 - 13:30 Leroy Merlin Wrocław Graniczna 4
Ambulans 2024-08-24 09:30 - 13:30 Leroy Merlin Wrocław Graniczna 4
Ambulans 2024-12-14 09:30 - 13:30 Leroy Merlin Wrocław Graniczna 4
Ambulans 2024-06-25 10:00 - 14:00 CH Borek Wrocław Hallera 52
Ambulans 2024-06-21 09:00 - 13:00 Urząd Miejski Siechnice Jana Pawła II 12
Ambulans 2024-07-15 09:00 - 13:00 Urząd Miejski Siechnice Jana Pawła II 12
Ambulans 2024-07-20 09:00 - 13:00 Leroy Merlin Mirków GIGAmarket Mirków Kiełczowska 1e
Ambulans 2024-06-23 10:00 - 13:00 Parafia pw. Św. Jadwigi Śląskiej Złotoryja Klasztorna 18
W Pomieszczeniu 2024-08-20 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-09-17 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-10-15 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-11-19 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-12-17 08:30 - 12:30 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2024-12-02 09:00 - 12:00 Centrum Usług Wspólnych Bierutów Kolejowa 7
W Pomieszczeniu 2024-08-10 09:00 - 13:00 Remiza OSP Pustków Żurawski Kolejowa 13
W Pomieszczeniu 2024-10-29 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2024-10-30 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2024-09-09 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2024-08-21 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2024-11-20 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2024-08-26 09:00 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
Ambulans 2024-07-01 10:00 - 14:00 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
Ambulans 2024-07-08 09:00 - 13:00 Business Garden Wrocław Legnicka 48
Ambulans 2024-07-31 10:00 - 14:00 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
Ambulans 2024-08-13 10:00 - 14:00 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
Ambulans 2024-08-04 12:00 - 16:00 Lotnisko Komorów Leszczynowa 10
W Pomieszczeniu 2024-07-03 09:00 - 12:00 Strzeliński Ośrodek Kultury Strzelin Mickiewicza 2
W Pomieszczeniu 2024-09-03 09:00 - 12:00 Strzeliński Ośrodek Kultury Strzelin Mickiewicza 2
W Pomieszczeniu 2024-11-13 09:00 - 12:00 Strzeliński Ośrodek Kultury Strzelin Mickiewicza 2
Ambulans 2024-07-06 10:00 - 14:00 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
Ambulans 2024-07-13 09:00 - 13:00 Rynek Wrocław Oławska
Ambulans 2024-07-24 10:00 - 14:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
Ambulans 2024-08-28 10:00 - 14:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
W Pomieszczeniu 2024-09-13 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2024-12-20 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
Ambulans 2024-08-05 08:30 - 12:30 HMT Heldener Metaltechnik Polska Komorniki Polna 17A
Ambulans 2024-12-03 08:00 - 12:30 Izba Skarbowa Wrocław Powstańców Śląskich 24-26
Ambulans 2024-08-02 09:00 - 13:00 Midpoint71 Wrocław Powstańców Śląskich 9
Ambulans 2024-08-06 09:00 - 13:00 Centrum Południe Wrocław Powstańców Śląskich 15/17
W Pomieszczeniu 2024-07-10 09:00 - 12:30 Gminne Centrum Kultury i Sztuki Trzebnica Prusicka 12
W Pomieszczeniu 2024-09-11 09:00 - 12:30 Gminne Centrum Kultury i Sztuki Trzebnica Prusicka 12
W Pomieszczeniu 2024-11-12 09:00 - 12:30 Gminne Centrum Kultury i Sztuki Trzebnica Prusicka 12
W Pomieszczeniu 2024-07-09 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-08-14 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-09-04 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-10-16 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-11-06 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
W Pomieszczeniu 2024-12-18 08:30 - 12:00 Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej Środa Śląska Przyszkolna 3
Ambulans 2024-06-28 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2024-08-30 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2024-12-11 09:00 - 13:00 Urząd Miasta i Gminy Długołęka Robotnicza 12
Ambulans 2024-07-19 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2024-09-25 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2024-09-21 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
Ambulans 2024-11-16 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
Ambulans 2024-08-27 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
Ambulans 2024-11-13 08:00 - 12:00 Krajowy Rejestr Długów Wrocław Siedzikówny 12
W Pomieszczeniu 2024-10-25 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
Ambulans 2024-07-30 09:00 - 13:00 Renoma Wrocław Świdnicka 40
Ambulans 2024-10-01 09:00 - 13:00 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław Szwajcarska 22
W Pomieszczeniu 2024-07-16 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-08-19 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-09-13 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-10-15 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-11-15 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2024-12-13 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2024-08-16 09:00 - 13:00 Remiza OSP Sobótka Warszawska 14
W Pomieszczeniu 2024-09-06 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Zawodowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2024-11-05 08:00 - 13:00 Zespół Szkół Zawodowych Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2024-12-03 10:00 - 13:00 Zespół Szkół Zawodowych Złotoryja Wojska Polskiego 50
W Pomieszczeniu 2024-11-25 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-11-26 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-11-27 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2024-11-22 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2024-11-08 08:30 - 12:00 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Twardogóra Wrocławska 39
Ambulans 2024-09-11 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2024-11-22 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: AWF oddaje Krew
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 15:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Siechnice
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 15:00
Miejscowość: Głogów
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Legnica
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Siechnice
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Kąty Wrocławskie
Ulica: 1 Maja 43C


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Kąty Wrocławskie
Ulica: 1 Maja 43C


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Kaufland Polska
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 13:30
Placówka: Leroy Merlin
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 13:30
Placówka: Leroy Merlin
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 13:30
Placówka: Leroy Merlin
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: CH Borek
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Hallera 52


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Urząd Miejski
Miejscowość: Siechnice


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Urząd Miejski
Miejscowość: Siechnice


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Mirków


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Bierutów
Ulica: Kolejowa 7


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Remiza OSP
Miejscowość: Pustków Żurawski


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Business Garden
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Placówka: Lotnisko
Miejscowość: Komorów


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Rynek
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Oławska


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Komorniki
Ulica: Polna 17A


Godz. od-do: 08:00 - 12:30
Placówka: Izba Skarbowa
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Midpoint71
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:30
Miejscowość: Trzebnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Długołęka


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Renoma
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Remiza OSP
Miejscowość: Sobótka


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Złotoryja


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2024-09-10
Od godziny: 09:00
Do godziny: 13:00
Nazwa placówki: akcja zamknięta
Miejscowość: Wrocław
Ulica:
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026" finansowany przez Ministra Zdrowia.