Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
Ambulans 2020-06-06 10:00 - 14:00 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
Ambulans 2020-06-08 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
Ambulans 2020-06-09 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
Ambulans 2020-06-12 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2020-06-13 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2020-06-14 09:00 - 13:00 Parafia p.w. Św. Rodziny Wrocław Monte Cassino 68
Ambulans 2020-06-15 08:30 - 12:30 Polski Czerwony Krzyż Oleśnica Wojska Polskiego 13
Ambulans 2020-06-16 09:00 - 13:00 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2020-06-17 12:00 - 16:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
Ambulans 2020-06-18 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
Ambulans 2020-06-19 08:30 - 12:00 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2020-06-23 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2020-06-24 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2020-06-25 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2020-06-26 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2020-06-28 12:00 - 16:00 Parafia p.w. Jana Nepomucena Minkowice Oławskie Kościelna
Ambulans 2020-07-02 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
Ambulans 2020-07-07 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
Ambulans 2020-07-10 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2020-07-15 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Ambulans 2020-07-21 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2020-07-25 08:30 - 13:30 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
W Pomieszczeniu 2020-07-31 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2020-08-04 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
W Pomieszczeniu 2020-08-08 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2020-08-10 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
Ambulans 2020-08-14 09:00 - 13:00 Parafia pw. NMP Matki Pocieszenia Oława pl. Św. M. M. Kolbe 1
W Pomieszczeniu 2020-08-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2020-08-20 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2020-08-28 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2020-09-01 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
Ambulans 2020-09-03 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
W Pomieszczeniu 2020-09-03 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2020-09-04 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
W Pomieszczeniu 2020-09-10 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2020-09-10 09:30 - 13:00 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
Ambulans 2020-09-11 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2020-09-12 09:00 - 13:00 PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Oława Zaciszna 4
W Pomieszczeniu 2020-09-14 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2020-09-15 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2020-09-16 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
W Pomieszczeniu 2020-09-17 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2020-09-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2020-09-25 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2020-10-06 08:30 - 12:00 parking obok Dworca Autobusowego Środa Śląska Legnicka 29
W Pomieszczeniu 2020-10-07 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2020-10-09 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2020-10-10 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2020-10-12 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2020-10-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2020-10-20 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
Ambulans 2020-10-23 08:30 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2020-11-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2020-11-05 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2020-11-07 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2020-11-09 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2020-11-12 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2020-11-12 09:30 - 13:00 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2020-11-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2020-11-17 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2020-11-18 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2020-11-19 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2020-11-27 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2020-12-01 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2020-12-03 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 16
W Pomieszczeniu 2020-12-04 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2020-12-11 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2020-12-12 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2020-12-14 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2020-12-18 08:30 - 12:00 Plebania Kościoła Twardogóra Plac Piastów 1
W Pomieszczeniu 2020-12-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2021-05-20 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2021-07-15 08:30 - 12:30 Żmigród Rynek
Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Minkowice Oławskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 13:30
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 09:30 - 13:00
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława
Ulica: Zaciszna 4


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 09:30 - 13:00
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Żmigród
Ulica: Rynek




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2020-06-06
Od godziny: 10:00
Do godziny: 14:00
Nazwa placówki: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Legnicka 58
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.