Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter

Stan krwi na dzień: 13.07.2020

Krew RhD (+) plus

A RhD plus niski stan
niski stan
B RhD plus wysoki stan
wysoki stan
AB RhD plus wysoki stan
wysoki stan
0 RhD plus niski stan
niski stan

Krew RhD (-) minus

A RhD minus bardzo niski stan
bardzo niski stan
B RhD minus bardzo niski stan
bardzo niski stan
AB RhD minus wysoki stan
wysoki stan
0 RhD minus bardzo niski stan
bardzo niski stan

Pilnie potrzebna krew!Drodzy Krwiodawcy, rozpoczęły się wakacje. Dla wielu jest to czas wyczekiwany, pełen radości i wytchnienia. Dla krwiodawstwa jest to czas najtrudniejszy!!! Dlatego zachęcamy wszystkich do oddawania krwi.  Krew można oddać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w Terenowych Oddziałach w Głogowie, Legnicy i Lubinie oraz podczas wyjazdowych akcji pobierania krwi. Jesteśmy przekonani, że tak jak zawsze, również tego lata będziemy mogli liczyć na Waszą ofiarność ❤️.

 


Oddaj krew w Wołowie - 14.07.2020 r.
Oddaj krew w Żmigrodzie - 15.07.2020 r.
Telefoniczna RejestracjaUWAGA!

Dawcy zarejestrowani na konkretny termin i godzinę przyjmowani są poza kolejnością oczekujących, którzy nie korzystają z zapisów telefonicznych.

 


Potrzebne osocze od ozdrowieńców COVID-19
OgłoszenieSzanowni Państwo, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, 50-345 Wrocław, ul. Czerwonego Krzyża 5/9 informuje o zamiarze sprzedaży samochodu van z liczbą miejsc 7, według poniższej specyfikacji i załączonej dokumentacji fotograficznej. Zainteresowanych nabyciem pojazdu prosimy o kontakt, wg danych teleadresowych w pkt VIII.

więcej »

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.