Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
  • Honorowy Dawca Krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu

  • Ambasador

    Ambasador

  • Przyjdź na akcję wyjazdową

    Przyjdź na akcję wyjazdową

  • Droga dawcy

    Droga dawcy

Stan krwi na dzień: 17.07.2018

Krew RhD (+) plus

A RhD plus niski stan B RhD plus wysoki stan AB RhD plus wysoki stan 0 RhD plus wystarczający stan

Krew RhD (-) minus

A RhD minus wysoki stan B RhD minus niski stan AB RhD minus wysoki stan 0 RhD minus brakujący stan

Zbieramy Krew dla Polski - Oleśnica 21.07.2018 r. 

Z okazji 11. edycji ogólnopolskiej akcji pn. "Zbieramy krew dla Polski" zapraszamy wszystkich mieszkańców Oleśnicy i okolic do oddawania krwi !

Akcja odbędzie się dnia 21 lipca br. w godz. 8:30-13:30 na parkingu przed sklepem Intermarché przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy.

 


Ruszyła II edycja akcji Kolej na Ciebie – uratuj życie28 czerwca wystartowało wyjątkowe przedsięwzięcie pod nazwą „Kolej na Ciebie – uratuj życie!”. Możesz pomóc, oddając swoją krew innym ludziom!

Tak, jak w zeszłym roku, w 10 wybranych miastach w Polsce staną krwiobusy, a dokładnie w Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu. Krwiobusy będę czekać na chętne osoby aż do września

http://pkpsa.pl/krwiodastwo.html

 


Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Polar Whirlpool odznaczony Nagrodą WrocławiaRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu składa serdeczne gratulacje Klubowi Honorowych Dawców Krwi PCK Polar-Whirlpool za otrzymanie nagrody Wrocławia.

Proszę przyjąć najwyższe wyrazy uznania za wybitne zasługi na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa. Cieszymy się z Waszego sukcesu.

Wyrażając uznanie dla dotychczasowych osiągnięć Waszego Klubu, składamy Zarządowi, wszystkim Członkom i Sympatykom serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów w kultywowaniu tej wspaniałej idei jaką jest Honorowe Oddawanie Krwi . Dziękujemy za pełną poświęcenia działalność na rzecz ratowania życia innym.

https://www.wroclaw.pl/honorowe-tytuly-i-nagrody-na-swieto-wroclawia-2018

 

źródło zdjęcia: https://www.wroclaw.pl/honorowe-tytuly-i-nagrody-na-swieto-wroclawia-2018


Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.