Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter

Event w Magnolia Park przy zbiórce krwi

Event promujący honorowe krwiodawstwo połączony z poborem krwi w najbliższą sobotę przy Magnolia Park.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu gorąco zaprasza do oddania krwi w najbliższą sobotę przy Magnolia Park. Rejestracja dawców od godziny 12.00 – 16.00. Poza akcją specjalnie dla naszych krwiodawców przygotowaliśmy Event połączony z zabawami dla wszystkich uczestników. W specjalnej strefie, którą wyznaczy 200 metrowa czerwona lina, pojawią się 2 ekrany dotykowe, na których pod kropelkami będziemy szukać swojej grupy krwi (niektórzy trafią od razu, inni dopiero przy dotknięciu kolejnej kropelki na ekranie). 
Po odsłonięciu swojej grupy krwi osoba zostanie zaproszona przez animatora do konkretnego stolika oznakowanego symbolem tej samej grupy krwi. Przy stoliku czekać będzie / albo za chwilę się pojawi/ druga osoba z tą samą grupą krwi. W ten sposób dwie obce osoby – ale z tą samą grupą krwi spotkają się przy jednym stole. Na specjalnych karteczkach z napisem: CHWYĆ CZERWONĄ NITKĘ nieznajome do tej pory osoby wpiszą swoje imiona i wymienią się karteczkami. 
Uczestnicy akcji otrzymają również drobne gadżety związane z akcją.
Gra dla krwiodawców na ekranach dotykowych, koszulki pamiątkowe, breloki akcyjne, 200 metrów „Czerwonej Nitki” i wiele innych atrakcji

 

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.